zpět na kandidátku

Mgr. Petra Dundrová, Dis

53 let, sociální pracovnice

Narodila se Brandýse nad Labem, téměř celý život žije v Neratovicích, pouze tři roky bydlela v Praze. Vystudovala gymnázium v Brandýse nad Labem, bakalářské studium na Karlově univerzitě v Praze, obor sociální a pastorační práce, vyšší odbornou školu JABOK – teologie a sociální politika. Magisterské studium na Metropolitní univerzitě v Praze, Mezinárodní teritoriální studia – Mezinárodní vztahy a evropská studia.

V letech 2003 až 2007 učila na Základní škole Božinova-Plesingera, kde učila matematiku, občanskou nauku a výtvarnou výchovu.

V roce 2007 až 2009 pracovala v Dětském domově v Dolních Počernicích jako vychovatelka. Poté dva roky pracovala v chráněném bydlení, které vybudovala a starala se o jeho celý chod. 

Od roku 2012 do roku 2021 pracovala jako sociální pracovník odboru pro občany se zdravotním postižením Úřadu práce v Neratovicích. Od roku 2021 je zaměstnána v Centru Alma, z.ú., kde se věnuje doprovázení pěstounských rodin.

Od roku 2011 do 2016 byla členkou Zdravotní a sociální komise Rady Města Neratovice.

Má dvě děti, dceru Petru (33 let), která pracuje jako mechanik v firmě Mercedes, a syna Zbyňka (22 let), který je barista.

Ve volném čase ráda maluje a věnuje se ručním pracem. Má ráda procházky do přírody a vaření.